Święci przy kawie

Pewnego dnia, w jednym z ludzkich serc zrodziło się pragnienie stworzenia czegoś, co sprawi, że w jego codzienności pojawi się więcej okazji do spotkania z samym sobą i … z Bogiem. A potem zapragnął tego samego dla wszystkich! W niedługim czasie to pragnienie ujrzało światło dzienne i z Bożą pomocą zmaterializowało się w postaci projektu ŚWIĘCI PRZY KAWIE. Projektu, który ma na celu wprowadzenie do naszej codzienności Ewangelicznych Prawd poprzez wyrażenie ich w myślach autorytetów Kościoła. Powstaje pytanie… Ile razy w ciągu dnia sięgamy po coś ciepłego do picia? Trzy? Pięć? Dziesięć? Czemuż więc nie wykorzystać tej SZANSY i nie sięgnąć wtedy jednocześnie po Boże Słowo, które ma MOC? Które pobudza do działania, do życia zdecydowanie lepiej niż kawa?

Święty maksymilian kolbe

Pierwsza odsłona projektu (2017 rok) zadedykowana została postaci Św. Maksymiliana Marii Kolbego, niezaprzeczalnie człowiekowi czynu, który dzięki swej wierze i pracy dokonał prawie że niemożliwego. Tym samym niejako św. Maksymilian stał się patronem naszego przedsięwzięcia.

ŚWIĘTY JAN PAWEŁ II

Aktualnie (2018 rok) proponujemy Państwu kolejną odsłonę serii ŚWIĘCI PRZY KAWIE, poświęconą osobie Jana Pawła II. W naszej ofercie, oprócz kubków z najbardziej żywymi cytatami Świętego pojawiły się również eleganckie i praktyczne notesy.

Wypłyń na głębie - Budzimy ducha narodu