Fundacja "Wypłyń na Głębię"

Zapisz się do newslettera,
aby być na bieżąco →

Jesteśmy organizacją pozarządową realizującą projekty edukacyjne i profilaktyczne skierowane do młodych ludzi – zajmujemy się przeciwdziałaniem uzależnieniom wśród młodzieży szkolnej. Jako doświadczony, wszechstronny i gotowy do działania zespół chcemy rozwijać swój potencjał operacyjny, aby móc skuteczniej realizować naszą misję.

Programy, które prowadzimy cechuje wysoka skuteczność i innowacyjność. Obecnie prowadzone są głównie w oparciu o nauczanie zdalne oraz hybrydowe (“blended learning”) – mieszane formy edukacji dostosowane do obecnych czasów, w których zmagamy się z pandemią koronawirusa.

Kacper Gudzikowski

Prezes Fundacji

Współtwórca oraz prowadzący programy profilaktyczne. Pedagog, animator kultury, raper i były koszykarz. Przez 4 lata profesjonalnie grał w streetball w drużynie “Harlem 77 Opole”. Od ponad 10 lat pracuje z młodzieżą jako wychowawca w Młodzieżowym Domu Kultury w Opolu, gdzie prowadzi zajęcia jako art teacher. W ramach programów profilaktycznych odwiedził dziesiątki szkół, w których dzielił się historią swojego życia, muzyką i pasją do sportu. W młodości uwikłany w problemy z alkoholem i narkotykami. Dziś wolny od nałogów, szczęśliwy mąż i ojciec trójki dzieci.

Igor Gielniak

Członek Rady Fundacji, Opiekun Projektów

Wieloletni przedsiębiorca, specjalizujący się w zarządzaniu kryzysowym. Doświadczenia wyniesione z trudnej sytuacji we własnej firmie, wykorzystuje dziś do pomagania innym przedsiębiorcom w przezwyciężaniu kryzysów.  Absolwent: Uniwersytet Gdańskiego, International Marketing and Management Executive Program, BI, Oslo; Entrepreneurial Management and Executive Development, Florida Institute of Technology, USA. Ojciec piątki dzieci.

Piotr Szwędrowski

Pełnomocnik Fundacji, Pośrednik Dobra

Pomysłodawca i współautor programów Fundacji. Przedsiębiorca, w przeszłości przez problemy z alkoholem stracił niemal cały dorobek życia. Dziś jako osoba trzeźwa od wielu lat, dzięki programowi 12 kroków AA, odbudowuje swoje życie
i niesie wsparcie do osób borykających się z problemami uzależnień i przestępczości. Realizator 2 programów profilaktycznych: “Przepis na sukces” i “Skazany na Wolność”, w ramach którego w 2018 r. odwiedził 74 zakłady karne jako mówca w różnych obszarach profilaktyki.

Piotr-Szwedrowski-c

Nasze projekty

Misja
fundacji

Przy pomocy nowoczesnych metod docierania do młodych ludzi i multimedialnych środków wyrazu, konsekwentnie realizujemy naszą misję jaką jest pomoc polskiej młodzieży. W swoich działaniach skupiamy się zarówno na profilaktyce uniwersalnej, jak i na osobach, które pochodzą ze środowisk zagrożonych wykluczeniem i przejawiają dysfunkcyjne zachowania.

Naszym nadrzędnym celem jest kształtowanie umysłów i serc młodych ludzi w taki sposób, aby w przyszłości, jako świadome i produktywne jednostki, tworzyli wyedukowane i nowoczesne społeczeństwo – pełne pasji i radości życia, wolne od uzależnień.

Cel
fundacji

Naszą misję realizujemy przy pomocy nowoczesnych metod docierania do młodych ludzi i multimedialnych materiałów edukacyjnych, które tworzymy wspólnie z wykwalifikowanym zespołem ekspertów.

Poszukujemy partnerów mogących wesprzeć projekty Fundacji “Wypłyń na Głębię” – zachęcamy do zapoznania się z informacjami na temat naszych działań.

Zachęcamy do wspierania działań naszej Fundacji

Masz pytania? Skontaktuj się z nami