Fundacja "Wypłyń na Głębię"

Jesteśmy organizacją pozarządową realizującą projekty edukacyjne i profilaktyczne skierowane do młodych ludzi – zajmujemy się przeciwdziałaniem uzależnieniom wśród młodzieży szkolnej. Jako doświadczony, wszechstronny i gotowy do działania zespół chcemy rozwijać swój potencjał operacyjny, aby móc skuteczniej realizować naszą misję.

Programy, które prowadzimy cechuje wysoka skuteczność i innowacyjność. Obecnie prowadzone są głównie w oparciu o nauczanie zdalne oraz hybrydowe (“blended learning”) – mieszane formy edukacji dostosowane do obecnych czasów, w których zmagamy się z pandemią koronawirusa.

Igor Gielniak

Prezes Fundacji

Prezes Fundacji “Wypłyń na Głębię”, organizator rekolekcji “Biznes po Bożemu”, wieloletni przedsiębiorca. W swojej działalności zawodowej specjalizuje się w zarządzaniu kryzysowym – doświadczenia wyniesione z trudnej sytuacji we własnej firmie, wykorzystuje dziś do pomagania innym przedsiębiorcom w przezwyciężaniu kryzysów.  Absolwent: Uniwersytet Gdańskiego, International Marketing and Management Executive Program, BI, Oslo; Entrepreneurial Management and Executive Development, Florida Institute of Technology, USA. Ojciec piątki dzieci.

Nasze projekty

Misja
fundacji

Przy pomocy nowoczesnych metod docierania do młodych ludzi i multimedialnych środków wyrazu, konsekwentnie realizujemy naszą misję jaką jest pomoc polskiej młodzieży. W swoich działaniach skupiamy się zarówno na profilaktyce uniwersalnej, jak i na osobach, które pochodzą ze środowisk zagrożonych wykluczeniem i przejawiają dysfunkcyjne zachowania.

Naszym nadrzędnym celem jest kształtowanie umysłów i serc młodych ludzi w taki sposób, aby w przyszłości, jako świadome i produktywne jednostki, tworzyli wyedukowane i nowoczesne społeczeństwo – pełne pasji i radości życia, wolne od uzależnień.

Cel
fundacji

Naszą misję realizujemy przy pomocy nowoczesnych metod docierania do młodych ludzi i multimedialnych materiałów edukacyjnych, które tworzymy wspólnie z wykwalifikowanym zespołem ekspertów.

Poszukujemy partnerów mogących wesprzeć projekty Fundacji “Wypłyń na Głębię” – zachęcamy do zapoznania się z informacjami na temat naszych działań.

Zachęcamy do wspierania działań naszej Fundacji

Masz pytania? Skontaktuj się z nami