Lightsource Music

LIGHTSOURCE MUSIC to inicjatywa, mająca na celu promocję muzyki z wartościami oraz wsparcie artystów. Dzięki zdobytemu doświadczeniu w przemyśle muzycznym, pomagamy artystom rozwijać talenty, oraz docierać ich muzyce do szerszego grona słuchaczy. Dzięki profesjonalnemu podejściu do promocji w internecie oraz mediach tradycyjnych, wspierane przez nas projekty mają większą szansę na osiągnięcie sukcesu.

ARTYŚCI, Z KTÓRYMI WSPÓŁPRACUJEMY

FISHECLECTIC

FISHECLECTIC to jeden z najbardziej popularnych zespołów chrześcijańskich w Polsce. Tworzy go małżeństwo artystów Joanny Kupczyńskiej (autorki piosenek i wokalistki) i Łukasza Kupczyńskiego (autora tekstów, kompozytora, multiinstrumentalisty, producenta muzycznego). Zespół gra muzykę w stylu alternatywnego pop.

POISON

POISON, właśc. Piotr Michał Plichta – polski raper, twórca projektu “Jedno Życie” oraz założyciel ekipy filmowej OwnHomeREC. Występuje na scenie muzycznej od 8 lat. Jego muzyka przepełniona jest fundamentalnymi wartościami, dzięki czemu trafia do słuchaczy w różnym wieku. Najnowszy teledysk artysty pt. “Pierwszy wdech” osiągnął ponad 380 000 wyświetleń.

GOSIA HUTEK

MAŁGORZATA HUTEK – utalentowana wokalistka jazzowa, kompozytorka, autorka tekstów. Urodziła się w Łodzi. Swoją muzyczną drogę rozpoczęła od nauki gry na skrzypcach, potem uczęszczała do klasy saksofonu w szkole muzycznej I i II stopnia. Odkrywcą jej jazzowych predyspozycji był pianista i pedagog Witold Janiak. W 2013 roku ukończyła Akademię Muzyczną w Katowicach na specjalności wokalistyka jazzowa.