Fundacja "Wypłyń na Głębię"

Prawie 200 Opolan odkryło swoją pasję offline!

Projekt Opole Offline dobiegł końca! Od 6 października do 8 grudnia w Centrum Aktywizacji Społecznej w Opolu spotykaliśmy się w ramach cyklu 9 spotkań warsztatowych w ramach projektu „Opole Offline”.

Projekt skierowany był do młodzieży i dorosłych z terenu Miasta Opole, którzy chętnie odpowiedzieli na propozycję zmiany stylu życia! Dlaczego? Za pomocą kreatywnych środków chcieliśmy naprawić to, co wywołała pandemia Covid-19. Bierny model spędzania czasu przed telewizorem czy w mediach elektronicznych chcieliśmy zastąpić tym, co realne, a jednocześnie atrakcyjne!

Skorzystaliśmy w tym celu z życzliwości pasjonatów różnych dziedzin, którzy zechcieli podzielić się z uczestnikami tym, czym zajmują się na co dzień, a co stanowi ciekawy sposób na spędzenie czasu lub rozwój osobisty. Sięgnęliśmy po pasje związane ze:  sportem i zdrowym odżywianiem, emisją głosu, genealogią, fotografią, rozwojem osobistego w kwestii komunikacji z innymi, produkcją filmów, tworzeniem gier terenowych, zarządzaniem własnym czasem, efektywnym uczenia się i umiejętnością odpoczywania.

Dziękujemy wszystkim prowadzącym za zainspirowanie nas do nowych działań i zmiany trybu życia na kreatywny!

Opublikowano w News