Fundacja "Wypłyń na Głębię"

Skills4Future – rozwiń z nami umiejętności jutra! | nowy, innowacyjny projekt profilaktyczno – edukacyjny

Talenty, potencjał, mocne strony – każdy z nas je ma. Pytanie czy wiemy jakie one są i co możemy z nimi zrobić? Przedstawiamy Wam wyjątkowy projekt profilaktyczno – edukacyjny, który pozwoli odkryć nowe przestrzenie wykorzystania potencjału i zapozna Was z umiejętności przyszłości.

Skills4Future – Akademia Umiejętności Przyszłości –  to nasz nowy projekt skierowany do nauczycieli, psychologów, pedagogów i wychowawców oraz wszystkich osób zainteresowanych tematem. Umożliwia on realizację interaktywnych zajęć, dzięki którym młodzież będzie mogła odkrywać nowe przestrzenie wykorzystania swojego potencjału i poznawać kompetencje przyszłości przydatne na rynku pracy. W ramach projektu nauczyciele otrzymają pakiet bezpłatnych narzędzi do przeprowadzenia interaktywnej lekcji video oraz karty pracy dla uczniów.

Skills4Future wyposaża młodych ludzi w narzędzia pomocne w wyborze drogi zawodowej, zgodnej z ich umiejętnościami i potencjałem. Z punktu widzenia profilaktyki, takie działanie stanowi niezwykle ważny czynnik chroniący. Przykładając wagę do rozwoju, nabywania nowych zdolności, czy dążenia do samorealizacji – działamy profilaktycznie, z myślą o młodzieży i dla niej.

W pierwszym webinarze szkoleniowym projektu wzięło udział 277 osób z całej Polski!
Dowiedz się więcej o projekcie i rozwijaj umiejętności jutra razem z nami.

Szczegółowe informacje o projekcie Skills4Future na stronie: https://skills4.pl

Wszelkie materiały publikowane na stronie www.skills4.pl powstały w ramach zadania publicznego o nazwie „Skills 4 Future Akademia Umiejętności Przyszłości”. Projekt dofinansowany w konkursie Ministra Edukacji i Nauki

Opublikowano w News