Fundacja "Wypłyń na Głębię"

Koniec I sezonu wieńczy ostatni odcinek “Katechezy 2.0”!

W listopadzie, czyli miesiącu, w którym wielu wierzących zadaje sobie pytanie o sens życia i w zadumie wspomina tych, którzy odeszli, również i my, chcemy się zatrzymać, by poddać rozwadze ważne kwestie dotyczące wiary. 

A chcemy to zrobić przy pomocy kolejnego – ostatniego już – BONUSU w ramach Katechezy 2.0. Przed nami premiera jego 9. odcinka pt. „Patriarchowie”. Jego treść przybliży nam kwestie związane z zagadnieniem zaufania, którego przykłady niejednokrotnie można śledzić na kartach Pisma Świętego. To z niego czerpiemy historie Ojców Wiary, którzy mimo największych trudności,  cierpień i chwil zwątpień nie poddawali się i ufali Bogu bezgranicznie.

Czy my, żyjący współcześnie, potrafimy ufać na ich wzór? Co powoduje, że zaczynamy wątpić i przestajemy dostrzegać Boże błogosławieństwa? Jak ufać, kiedy tracimy sens?  I czy w ogóle warto ufać Bogu?

Nasz wspólny pobyt na Przystanku Jezus dobiega końca, ale raz jeszcze, wraz z ewangelizatorami tego wydarzenia, chcemy dzielić się wspomnieniem wakacji i doświadczeń Bożej obecności.

OBEJRZYJ BONUS PT. “PATRIARCHOWIE”

Uwaga – ważne! Dzisiejsza premiera to kolejny odcinek, który udało się stworzyć dzięki Waszemu wsparciu akcji w serwisie zrzutka.pl! Kontynuację projektu zawdzięczamy także wsparciu “Fundacji “Służąc Życiu” – zaprzyjaźnionej organizacji, wspierającej dzieła ewangelizacyjne.

54560263-a58e-def5-90ad-6a255c3d6470-1
Opublikowano w News