Fundacja "Wypłyń na Głębię"

Dobry Temat w Świdniku podczas miesiąca profilaktyki!

Serdecznie zapraszamy do Centrum Usług Społecznych w Świdniku, gdzie w ramach tegorocznej edycji programu: “Listopad miesiącem profilaktyki” zrealizowany zostanie cykl spotkań o tematyce profilaktycznej pod hasłem “Zdrowe więzi”. Zagadnienia profilaktyczne sięgną różnego rodzaju problemów, a skierowane będą do szerokiego grona odbiorców – młodzieży, rodzin, psychologów, terapeutów, pracowników służb społecznych i innych.

W ramach jednego ze spotkań Jasiek Mela oraz przedstawiciel Fundacji “Wypłyń na Głębię” poruszą kwestię tego, że “nie ma sytuacji bez wyjścia”, prezentując program profilaktyczny skierowany do młodzieży.

Tematyka ich wypowiedzi sięgnie zagadnień: sytuacji “bez wyjścia” i sposobów radzenia sobie z nimi, odwagi w nazywaniu problemów oraz proszenia o pomoc, zachęty do realizowania marzeń, a także historii uzależnienia i jego przezwyciężenia, odbicia się “od dna” i rozpoczęcia nowego życia.

Na spotkanie pod nazwą “Dobry Temat w Twoim Mieście” z udziałem Jaśka Meli oraz Fundacji “Wypłyń na Głębię” zapraszamy 22 listopada do Kina LOT w Świdniku.

Opublikowano w News