Fundacja "Wypłyń na Głębię"

Nowy, ogólnopolski projekt ,,Rodzina comeON” już wystartował!

Swoją premierę miał w ostatnim czasie projekt nad którym pracowaliśmy przez kilka miesięcy. Wyruszyliśmy z kamerą po Polsce, by przekonać się o wartości rodziny. Nagrywaliśmy niezwykłe historie różnych par, na pozór tak skrajnie odmienne, mające jednak wspólny mianownik – miłość. Niektórzy z naszych bohaterów podjęli decyzję            o ślubie mając zaledwie po 20 lat. Inni z kolei, pomimo późnego wieku, postanowili złączyć się w jedno i nie ulec schematom, że na szczęście kiedykolwiek może być już za późno. Ile par, tyle historii, co utwierdza nas tylko w przekonaniu, że miłość łamie każdy schemat!

W odcinkach – rozmowach odkrywamy sekrety budowania trwałych relacji, które mogą zaowocować szczęśliwą rodziną. Zwracamy uwagę na pozytywny wpływ trwałych, bliskich więzi na zdrowie psychiczne. Projekt “Rodzina comeON” realizowany przez Fundację “Wypłyń na Głębię” powstał z myślą o pomocy na drodze życiowych wyborów. Ważnym celem projektu jest pokazanie młodym ludziom, że założenie rodziny może stanowić atrakcyjną opcję. Warto więc zweryfikować swoje potrzeby nie pod wpływem mass-mediów, mody czy presji, ale własnych uczuć i decyzji. Projekt ma służyć przygotowaniu do życia w rodzinie, a także wzmocnieniu pozytywnego postrzegania małżeństw.

Zapraszamy Was do obejrzenia trzech rozmów (w wersji pełnej i skróconej) z naszymi bohaterami oraz dziesięciu video-bonusów w konwencji eksperckiej, gdzie specjaliści od relacji dzielą się swoją wiedzą, a 7 niesamowitych par potwierdza je swoim doświadczeniem w małżeńskim stażu.

Miesiące przygotowań zaowocowały materiałem bogatym w cenne życiowe doświadczenia, który możecie oglądać na:

YT: https://www.youtube.com/@RodzinaComeON

FB: https://www.facebook.com/RodzinaComeON

WWW: https://rodzinacomeon.pl

Projekt „Rodzina comeON” powstał w ramach zadania publicznego o nazwie “Cywilizacja Miłości. Projekt: Małżeństwo” – edycja 2022 i został dofinansowany ze środków budżetu państwa w ramach konkursu Ministra Rodziny i Polityki Społecznej oraz Pełnomocnika Rządu do spraw Polityki Demograficznej pt. „Po pierwsze Rodzina!”

Opublikowano w News