Fundacja "Wypłyń na Głębię"

Opole Offline – odkryj swoją pasję już dziś!

Mieszkasz w Opolu? Chcesz lepiej poznać siebie lub odkryć swoją pasję offline? Nie wiesz jednak, w którym kierunku warto podążać? 

Mamy dla Ciebie 9 bezpłatnych warsztatów do wyboru, które poprowadzą wspaniali goście! To 9 interesujących okazji, by rozpocząć przygodę bez ekranu, a nawet odnaleźć zajawkę na całe życie! To właśnie teraz jest czas na zmianę! 

Startujemy już 06.10 z pierwszymi warsztatami dotyczącymi tematu: Sport w mieście – aktywność fizyczna i zdrowe żywienie. Aby wziąć w nich udział, wystarczy się zapisać. Ilość miejsc jest ograniczona: https://forms.gle/4bqjXhikBNjg6bVz9

Co czeka nas na pierwszym spotkaniu? Gwarantowana duża dawka energii i sportu – jesteśmy pewni, że będzie się działo, bo zajęcia poprowadzi Jarosław Bulla – prezes Polskiego Związku Kalisteniki i Street Workoutu oraz prowadzący klub sportowy Body Challenge – Centrum Kalisteniki w Opolu!

Terminy i tematyka kolejnych warsztatów pojawią się na fanpage’u Fundacji Wypłyń na Głębię” oraz stronie www.opoleoffline.pl

„Kiedyś podobną przygodę rozpoczął Kamil Szpejenkowski znany na TikToku jako Sfinks. Kamil, po wielu latach spędzonych przed komputerem, postanowił znaleźć coś dla siebie offline. Jego pasją okazał się taniec. A co jest Twoją pasją?”

PLAKAT STREET WORKOUT v.2

Szczegóły i zapisy na: www.opoleoffline.pl – zapraszamy do Centrum Aktywizacji Społecznej w Opolu!

W wydarzeniu wezmą udział prelegenci z rozmaitych organizacji takich jak: Polski Związek Kalisteniki i Street Workoutu, Body Challenge – Centrum Kalisteniki, Iskra – Opolskie Centrum Wolontariatu, Stowarzyszenie Opolscy Genealodzy i inni.

Serdecznie zapraszamy!

Link do wydarzenia na Facebook’u: https://fb.me/e/23dT8eUJl

Projekt „Opole Offline” jest finansowany ze środków Urzędu Miasta Opola.

Do zobaczenia!

Opublikowano w News