Fundacja "Wypłyń na Głębię"

Nowy rok – nowe możliwości

Nowy rok – nowe możliwości

Początek roku szkolnego niesie ze sobą nowe plany, pomysły, inspiracje. Warto czerpać z tego zapału, by wnieść jak najwięcej w rozwój młodego pokolenia, a także siebie samego. Dlaczego to takie ważne? Bo kto, jak nie Wy, drodzy Nauczyciele i Rodzice, macie największy wpływ na kształtowanie umysłów młodych i ich wrażliwości? To duża odpowiedzialność, ale i niezwykła przygoda. 

My, jak Fundacja, również pragniemy brać udział w tym pięknym i rozwojowym działaniu. Tworzymy coraz to nowe narzędzia, które mają służyć jako wsparcie młodych w ich rozwoju naukowym, ale i tym psychicznym, duchowym i społecznym. Poprzez nasze działania chcemy towarzyszyć nauczycielom, wychowawcom, rodzicom w pełnieniu ich codziennych zadań i ról. 

Chcemy wyjść Wam naprzeciw, by wspólnie szukać metod na odkrywanie potencjału w młodych umysłach. By nie przegapić i nie zaprzepaścić dojrzewających możliwości czy talentów! 

W końcu od tego, co wspólnie zasiejemy, będzie zależała też przyszłość nas wszystkich.

Oczekujcie wieści o kolejnych wydarzeniach i projektach, które szykujemy dla Was na ten rok, mając obrany jeden WSPÓLNY CEL: wpływ na dojrzałość i rozwój naszych dzieci i uczniów.

Drodzy Wychowawcy i Nauczyciele, w Waszych rękach nie tylko umysły chłonne wiedzy, ale i serca, które dopiero dojrzewają. Dbajcie więc o rozwój wrażliwości Waszych podopiecznych. Inspirujcie i wyposażajcie w to, co niezbędne i ponadczasowe.

Drodzy Rodzice, bądźcie towarzyszami swych dzieci w odkrywaniu i budowaniu świata. Wspierajcie ich w trudach w zdobywaniu wiedzy o świecie  i samym sobie. Nie bójcie się współpracować z Wychowawcami. Od Waszej otwartości zależeć będzie szybkie rozwiązywanie problemów i odpowiadanie na potrzeby Waszych pociech.

Drodzy Uczniowie, miejcie otwarte serca i umysły! Dążcie do tego, co wartościowe. Miejcie oczy i uszy otwarte na otaczające piękno. Nie poddawajcie się w trudach codzienności. To od Was zależy przyszłość.

Życzymy Wam, aby ten rok, był pełen współpracy!

Fundacja „Wypłyń na Głębię”

Opublikowano w News