Fundacja "Wypłyń na Głębię"

Najważniejsze wydarzenie w tym roku za nami!

Jesteśmy jako Fundacja szczególnie dumni, że w Konferencji PROFILAKTYKA POŁĄCZEŃ udział wzięło ponad 4 tysiące uczestników! Jest to także potwierdzenie, jak bardzo ważna jest profilaktyka zdrowia psychicznego i troska o młodego człowieka. 


Zauważyła to także TVP1 która objęła patronatem nasze wydarzenie – poniżej relacja zrealizowania przez redakcję programu informacyjnego “Teleexpress”.

W szczególny sposób chcielibyśmy podziękować Narodowemu Instytutowi Wolności – dzięki, któremu mogliśmy zorganizować to wydarzenie oraz szereg innych działań w obszarze profilaktyki i zdrowia psychicznego na rzecz młodzieży. Na naszej konferencji mieliśmy zaszczyt gościć Pana Wojciecha Kaczmarczyka – dyrektora NIW – który podzielił się z nami swoją wiedzą m.in. w obszarze wolontariatu.

Ze względu na stan zdrowia, nasz prezes nie miał możliwości być obecnym na konferencji, w jego imieniu gości powitała Aleksandra Gil z FEZiP, którą mieliście już okazję poznać podczas naszych Live’ów dla rodziców.

Relacje z tego wydarzenia jak zawsze znajdziecie na naszych socialach.

Jest to początek naszej drogi do komplementarnego i efektywnego systemu profilaktyki zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży. Postawiliśmy pierwszy – bardzo ważny – krok.

Przed nami kolejne wyzwania, o których z pewnością będzoiemy informować na bieżąco. Dziękujemy, że jesteście z nami w tych wszystkich działaniach. Serdecznie zachęcamy do dalszego wspierania naszej Fundacji.