Fundacja "Wypłyń na Głębię"

Zapraszamy na Ogólnopolską Konferencję profilaktyki i zdrowia psychicznego młodzieży

Jak zapewne zauważyliście – w tym roku położyliśmy duży nacisk na działania z obszaru profilaktyki i zdrowia psychicznego młodzieży. Nie jest to przypadek. Jest to wynik naszych obserwacji i doświadczenia w pracy na rzecz młodzieży. W 2019 roku powstał pomysł innowacyjnego programu profilaktycznego “Dobry Temat”. W tym roku zaplanowaliśmy szereg działań związanych z promocją zdrowia psychicznego jako niezbędnego elementu prawidłowego rozwoju młodych ludzi. Chcemy także rzucić nowe, świeże światło na często bagatelizowane pojęcie jakim jest właśnie PROFILAKTYKA.

Do tej pory informowaliśmy o Live’ach i Webinarach w ramach AKADEMII DOBREGO TEMATU, które są wstępem do akcji informacyjno – marketingową związaną ze zdrowiem psychicznym młodzieży.

I właśnie Wy –  jako nasza społeczność, której leży na sercu dobro młodego pokolenia – dowiadujecie się o tym jako pierwsi! Z wielką radością i dumą jednocześnie chciałem Was serdecznie zaprosić na ogólnopolską konferencję profilaktyki i zdrowia psychicznego młodzieży pn. PROFILAKTYKA POŁĄCZEŃ.

Konferencja będzie podsumowaniem badań i analiz zachowań młodzieży w pandemicznej rzeczywistości, ale nie tylko. Chcemy, aby było to przede wszystkim wydarzenie promujące NOWE SPOJRZENIE na profilaktykę. Wydarzenie pod hasłem PROFILAKTYKA POŁĄCZEŃ służy promocji nowego spojrzenia na współczesne wyzwania, które stoją przed profilaktyką i dbaniem o dobrostan psychiczny młodego pokolenia.

Nasze zaproszenie kierujemy do szerokiej grupy odbiorców: psychologów, pedagogów, wychowawców, dyrektorów szkół, osób pracujących z młodzieżą, rodziców, a także do wszystkich, którym bliskie jest dobro młodzieży. Udział w Konferencji jest całkowicie BEZPŁATNY! 

W konferencji można wziąć udział na dwa sposoby:
Stacjonarnie (Warsaw Plaza Hotel, ul. Łączyny 5)
albo online

Każdy uczestnik wydarzenia (na żywo, jak i on-line) otrzyma certyfikat uczestnictwa. Aby uczestniczyć w wydarzeniu, wystarczy wypełnić formularz poniżej.

Stawiamy sobie za CEL wsparcie nauczycieli i rodziców nastolatków poprzez poszerzenie ich wiedzy z zakresu czynników chroniących, jak i zapobieganiu i konsekwencji uzależnień. 

Gorąco zapraszamy Was do tworzenia tej społeczności RAZEM. Zaproście na konferencję znajomych nauczycieli, pedagogów, psychologów, rodziców, którzy angażują swoje wysiłki we wsparcie młodego człowieka. Razem TWORZYMY niezwykłą społeczność, która myśli o tym co będzie za 3, 5 czy 10 lat – o przyszłych polskich rodzicach, czy pracownikach…

Głęboko wierzymy, że zwiększenie wiedzy i znajomości metod pracy z uczniami z zakresu efektywnych form profilaktyki wśród nauczycieli, pedagogów i psychologów szkolnych przyniesie wymierną poprawę kondycji psychofizycznej młodych osób. 

Do zobaczenia na Konferecji!