Fundacja "Wypłyń na Głębię"

Ogólnopolska Konferencja profilaktyki i zdrowia psychicznego młodzieży PROFILAKTYKA POŁĄCZEŃ coraz bliżej!

Wielkimi krokami zbliża się najważniejsze dla nas wydarzenie w tym roku – Konferencja Profilaktyki i Zdrowia Psychicznego Młodzieży: PROFILAKTYKA POŁĄCZEŃ – link do strony: https://profilaktykapolaczen.pl/

Patronem Honorowym naszego wydarzenia został Prezydent RP – Andrzej Duda.

Skład Komitetu Honorowego powiększył się o Krajowe Centrum Przeciwdziałania Uzależnieniom, a dotychczas w Komitecie zasiedli: Minister Edukacji i NaukiMinister Rodziny i Polityki Społecznej oraz Ośrodek Rozwoju Edukacji .Celem konferencji jest wsparcie osób pracujących na co dzień z młodzieżą poprzez poszerzenie ich wiedzy i umiejętności z zakresu psychoprofilaktyki.

Chcemy również wyposażyć ich w konkretne umiejętności i skuteczne metody pracy z  uczniami, sprzyjające ich rozwojowi i zdrowemu życiu w każdej jego  przestrzeni.

Zależy nam, aby ta wiadomość dotarła do nauczycieli, wychowawców i dyrektorów placówek oświatowych, z którymi współpracujecie lub pozostajecie w kontakcie. Oto co możecie zrobić: 

Jeśli jesteś nauczycielem: przekaż tą wiadomość dyrektorowi, pedagogowi szkolnemu, opublikuj na swoich nauczycielskich grupach

Jeśli jesteś rodzicem: opowiedz o naszej konferencji wychowawcy Twojego dziecka, napisz do szkolnego pedagoga, przekaż tą wiadomość dyrektorowi placówki.

Przesyłamy folder z materiałami dotyczącymi naszej Konferencji oraz notkę informującą o Konferencji dla nauczycieli, wychowawców, pedagogów: 

Wystarczy klinkąć i pobrac załącone pliki. Jeszcze raz goraco zachęcam do udziału i z góry dziękujemy za pomoc w rozpowszechnianiu informacji o wydarzeniu, którego jesteśmy organizatorami

Do zobaczenia na Konferencji!