Fundacja "Wypłyń na Głębię"

Dzięki Wam zrobiliśmy tak wiele – sprawdź raport z działań Fundacji w 2021 r.

Drodzy Przyjaciele Fundacji “Wypłyń na Głębię”!

Kiedy patrzymy z perspektywy na miniony rok, jesteśmy wdzięczni za możliwość realizowania naszej misji, konkretne owoce, Bożą Opatrzność i Wasze wsparcie – nieocenione i niezbędne do naszego dalszego funkcjonowania. Chciałbym podzielić się z Wami – członkami naszej społeczności – radością z tego, czego wspólnie dokonaliśmy w minionym 2021 roku.

Przygotowaliśmy dla Was raport działań Fundacji “Wypłyń na Głebię w 2021 roku”. Zawiera on podsumowanie naszych projektów uzupełnione liczbami i ciekawymi materiałami wideo – zachęcamy do jego sprawdzenia poniżej! ⬇️

Cieszymy się, że mimo, iż w otaczającym nas świecie jest dziś coraz więcej niepewności i zagrożeń, to dane nam było zrobić tak wiele. Jednak nie obyłoby się to bez Waszego wsparcia i modlitwy.

Jeszcze raz chcę Wam bardzo serdecznie podziękować za to, że jesteście z nami! Zapewniam, że każde Wasze wsparcie – finansowe, dobre słowo i czyn – jest dla nas nieopisaną pomocą. Bez Was to wszystko, nie miałoby szansy zaistnieć – dzięki Wam możemy w 2022 roku kontynuować naszą misję i realizować kolejne projekty na rzecz polskiej młodzieży.