Fundacja "Wypłyń na Głębię"

Styczniowa premiera na dobre rozpoczęcie roku!

Drodzy Przyjaciele Fundacji “Wypłyń na Głębię”!

Mamy 13 stycznia – i zgodnie z tradycją prezentujemy Wam nowy – dziewiąty już – odcinek “Katechezy 2.0”. Gorąco zachęcam do OGLĄDANIA i przekazywania naszych treści dalej. Marzy nam się, aby tworzone przez nas treści, nie tyle były konkurencją dla Netflixa, ale dobrą i wartościową alternatywą,  przy której całe rodziny pogłębiają relacje ze sobą nawzajem.

Uwaga – ważne! Dzisiejsza premiera to kolejny odcinek, który udało się stworzyć dzięki Waszemu wsparciu akcji w serwisie zrzutka.pl! Kontynuację projektu zawdzięczamy także wsparciu Fundacji “Służąc Życiu” Fundacji “Służąc Życiu” – zaprzyjaźnionej organizacji, wspierającej dzieła ewangelizacyjne.

Tradycyjnie zapraszamy również do korzystania z materiałów, które już teraz czekają na Was na platformie www.katechezadwazero.pl. Czeka na Was kilkanaście filmów wideo i scenariuszy lekcyjnych, które pomogą w przekazywaniu wartości i wiary w młodym pokoleniu. Dostęp do serwisu, korzystanie i udostępnianie materiałów jest w całkowicie darmowe! Zawdzięczamy to między innymi wsparciu naszych darczyńców.

Dziękuję, że Jesteście z nami i będziemy bardzo wdzięczni za każde Wasze wsparcie.