Fundacja "Wypłyń na Głębię"

Otrzymaliśmy nagrodę z rąk Prezydenta RP [ZDJĘCIA]!

Drodzy Przyjaciele Fundacji “Wypłyń na Głębię”!

Pragniemy z przyjemnością i dumą poinformować, że w dniu 22 listopada otrzymaliśmy z rąk Prezydenta RP Andrzeja Dudy nagrodę dla organizacji pozarządowych “Dla Dobra Wspólnego” za naszą dotychczasową działalność! Miało to miejsce podczas finałowej, uroczystej gali w Pałacu Prezydenckim.

Zdajemy sobie sprawę, że to ogromne wyróżnienie (szczególnie dla tak młodej organizacji) i jest to dla nas kolejny znak, że warto dalej, wytrwale, każdego dnia realizować naszą misję jaką jest wspieranie polskiej młodzieży i kształtowanie umysłów i serc młodych ludzi w taki sposób, aby w przyszłości, jako świadome i produktywne jednostki, tworzyli nowoczesne społeczeństwo – pełne pasji i radości życia, wolne od uzależnień.

Nagrodę z rąk Prezydenta RP odebrał osobiście prezes Fundacji “Wypłyń na Głębię” – Igor Gielniak – poniżej prezentujemy zdjęcia z tego wydarzenia.

Serdecznie dziękujemy za to wyróżnienie i obiecujemy, że nie zamierzamy “spoczywać na laurach” tylko wciąż rozwijać nasze projekty edukacyjne.