Fundacja "Wypłyń na Głębię"

Premiera po przerwie – nowy odcinek “Katechezy 2.0” oraz zmiana Prezesa Fundacji.

Premiera nowego odcinka “Katechezy 2.0”

Dzięki Waszej pomocy w ramach akcji zbiórki środków w serwisie zrzutka.pl udało nam się stworzyć kolejne odcinki programu “Katecheza 2.0”! Kontynuację projektu zawdzięczamy również wsparciu Fundacji “Służąc Życiu” – zaprzyjaźnionej organizacji, która pomaga wspomaga rozwój ciekawych projektów.

Cieszymy się, że znów możemy dać Wam oraz Waszym młodym podopiecznym wysokiej jakości materiały edukacyjne.

Pierwszy z nowych odcinków programu “Katecheza 2.0” pojawił się już na platformie http://www.katechezadwazero.pl

Dostęp do serwisu, korzystanie i udostępnianie materiałów jest w całkowicie darmowe!

Nowy Prezes Fundacji “Wypłyń na Głębię”


Wierzymy, że nasze projekty w dalszym ciągu będą się rozwijać! Cieszymy się, że pojawiają się osoby, które nas w tym rozwoju wspierają. Jedną z takich osób jest dotychczasowy członek Rady Fundacji – Igor Gielniak.

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że Igor Gielniak został nowym prezesem Fundacji “Wypłyń na Głębię”! To ogromne szczęście, że osoba o takiej wiedzy, umiejętnościach i doświadczeniu, poprowadzi ekipę naszej Fundacji w dalszej realizacji misji, jaką jest wspieranie i edukacja młodzieży.

Igor Gielniak to wieloletni przedsiębiorca, manager, wykładowca, mąż i ojciec piątki dzieci. W swojej działalności zawodowej specjalizuje się w zarządzaniu kryzysowym – doświadczenia wyniesione z trudnej sytuacji we własnej firmie, wykorzystuje dziś do pomagania innym przedsiębiorcom w przezwyciężaniu kryzysów. Absolwent: Uniwersytet Gdańskiego, International Marketing and Management Executive Program, BI, Oslo; Entrepreneurial Management and Executive Development, Florida Institute of Technology, USA.

Cieszymy się, że osoba o takiej wiedzy, umiejętnościach i doświadczeniu, poprowadzi ekipę naszej Fundacji w dalszej realizacji naszej misji!

CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v62), quality = 82

Serdecznie pozdrowienia.