Fundacja "Wypłyń na Głębię"

Premiera nowego formatu “Katechezy 2.0” o nazwie “Bonus”

Dziś – zamiast kolejnego odcinka “Katechezy 2.0” – prezentujemy Państwu premierowo zupełnie nowy format wideo – “BONUS”, co z z języka łacińskiego oznacza “Dobry”.

  • to nowa formuła, w ramach której rozwijamy tematy poruszane na lekcjach “Katechezy 2.0”.
  • doskonale uzupełnia i utrwala treści “Katechezy 2.0” do której nawiązuje (może służyć zarówno jako rozwinięcie jak i samodzielna jednostka lekcyjna)
  • jest zrealizowany w atrakcyjnym formacie wideo, w którym mamy do czynienia z nowymi bohaterami oraz ma humorystyczny, lekki charakter i w przystępny sposób omawia ważne tematy

Docelowo planujemy, aby każda lekcja “Katechezy 2.0” miała swój rozszerzający dodatek – suplement który niesie tyle samo wartościowej i atrakcyjnej dla młodzieży treści, co sama lekcja.

Dziś prezentujemy “BONUS” o tytule “Siła”, nawiązujący do pierwszej lekcji “Katechezy 2.0” czyli “Dawid i Goliat”. Zachęcamy do zapoznania się z nowym materiałem na naszej platformie www.katechezadwazero.pl. Bohaterowie filmu określają go również jako “suplement” – wierzymy, że będzie on dodatkowym wsparciem w procesie nauczania lekcji religii.