Fundacja "Wypłyń na Głębię"

Ruszają zapisy na “Rekolekcje on-line z Katechezą 2.0”!

Jak wskazują wyniki badań przeprowadzonych podczas pierwszego wprowadzenia nauki zdalnej, polscy uczniowie źle znoszą czas bez zajęć stacjonarnych. Wiemy, że odbiorcy naszego newslettera i korzystający z “Katechezy 2.0” mają podobne obserwacje. Jak zadbać o stan ducha młodych ludzi? Zwykle tę funkcję pełnił okres Wielkiego Postu i rekolekcje organizowane w każdej parafii w Polsce.

W oparciu o nasze doświadczenie w organizowaniu wydarzeń ewangelizacyjnych, jak i prowadzeniu nauki zdalnej postanowiliśmy, że w tym roku nasza Fundacja przygotowuje młodzieżowe rekolekcje wielkopostne on-line!

Przedstawiamy pierwsze szczegóły na temat organizowanych przez nas Wielkopostnych Rekolekcji On-line z Katechezą 2.0!

  • skierowane będą do uczniów w wieku od 13 do 19 lat
  • odbędą się w całości on-line w marcu 2021 za pośrednictwem naszego serwisu www.katechezadwazero.pl
  • pierwszym prelegentem jakiego ogłaszamy jest wspaniały kapłan i raper – Ks. Jakub Bartczak (zobacz jeden z wielu teledysków)
  • rekolekcje będą DARMOWE – za udział szkoły, parafii lub udział indywidualny każdy będzie mógł dokonać on-line dobrowolnej ofiary na rzecz kolejnych projektów ewangelizacyjnych organizowanych przez Fundację “Wypłyń na Głębię”

Od dziś każdy z Państwa może zgłosić wstępną chęć udziału swojej szkoły/klasy/parafii w “Wielkopostnych Rekolekcjach On-line z Katechezą 2.0”. Wystarczy kliknąć na przycisk poniżej i wypełnić prosty formularz zgłoszeniowy.

Zachęcamy do wypełnienia i przesłania informacji o naszym wydarzeniu, wraz z linkiem do zapisów (http://bit.ly/rekolekcje-formularz-zapisu) do wszystkich znajomych księży i katechetów, których może zainteresować nasze wydarzenie! Pokażmy ilu nas jest i postarajmy się, aby zbliżający się okres Wielkiego Postu wykorzystać jak najlepiej dla dobra naszego oraz polskiej młodzieży.

Mamy nadzieję, że udało się Państwu nieco odpocząć podczas ferii i życzymy dalszej wytrwałości w wychowywaniu młodego pokolenia.

Serdeczne pozdrowienia,

Fundacja “Wypłyń na Głębię”