Fundacja "Wypłyń na Głębię"

Materiały wideo ze szkolenia dla katechetów

Zamiast grudniowego odcinka “Katechezy 2.0” prezentujemy Państwu – w ramach rekompensaty – małą niespodziankę. Są to trzy wartościowe materiały wideo, nagrane specjalnie dla katechetów, duchownych i rodziców:

1) “Czym jest Katecheza 2.0? Jak docierać do młodych w trudnych czasach?” – prawie 40-minutowa rozmowa księdza dr Jacka Buty (zastępcy Dyrektora Wydziału Katechetycznego Diecezji Włocławskiej) z Kacprem Gudzikowskim – współtwórcą i prowadzącym program.

2) “Dlaczego tworzymy Katechezę 2.0? Z czego wynika nasza misja?” – świadectwo Piotra Szwędrowskiego – pomysłodawcy projektu i prezesa Fundacji “Wypłyń na Głębię”

3) “Jak korzystać z programu i poruszać się po stronie?” – szkolenie z obsługi naszej platformy internetowej. Gorąco polecamy ten materiał szczególnie dla katechetów lub tych osób, które potrzebują wsparcia technicznego w zakresie korzystania z programu “Katecheza 2.0”.

Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi materiałami. Mamy nadzieję, że pomogą Państwu w ewangelizacji, katechizacji i pracy z młodzieżą.

Serdeczne pozdrowienia,

Fundacja “Wypłyń na Głębię”