Fundacja "Wypłyń na Głębię"

Listopadowy odcinek “Katechezy 2.0”

Mamy dla państwa kolejny odcinek z cyklu “Katecheza 2.0”. Można się z nim zapoznać na naszej darmowej platformie www.katechezadwazero.pl.

Lekcja pokazuje uczestnikom zajęć czym jest wiara. Definiuje ją i przekazuje młodym ludziom w przystępny dla nich sposób. Uświadamia, że każdy z nas w coś wierzy, pytanie w co, albo raczej w Kogo? Daje również młodym ludziom perspektywę, że kiedy przychodzi kryzys, mocny wiatr i duże fale, człowiek szuka czegoś stabilnego na czym może się oprzeć.

Wszystko to poparte wywiadami z młodymi i popularnymi ludźmi, takimi jak: ks. Jakub Bartczak i Wiktoria Szaranowicz , którzy na swojej życiowej drodze poznali Jezusa. On przemienił ich życie i uczynił świadkami, a często też autorytetami dla młodych ludzi.

Zapraszamy do obejrzenia całej lekcji na naszej platformie.

Lekcja w całości, wraz z materiałami dydaktycznymi jest dostępna za darmo na naszej platformie (link: www.katechezadwazero.pl). Jeżeli jeszcze nie zarejestrowaliście się Państwo przy okazji poprzednich odsłon programu, zachęcamy do założenia konta na nasze platformie.

Życzymy owocnej pracy oraz wytrwałości w codziennej służbie na rzecz młodzieży oraz dziękujemy za trwanie w naszej społeczności.

Serdeczne pozdrowienia,

Fundacja “Wypłyń na Głębię”