Fundacja "Wypłyń na Głębię"

Czwarta odsłona “Katechezy 2.0”

Kontynuujemy nasz katechezowy cykl. Tradycyjnie 13. dnia miesiąca ukazuje się kolejny odcinek programu “Katecheza 2.0” – dostępny na naszej darmowej platformie www.katechezadwazero.pl. Po raz kolejny gospodarz programu, Kacper “Kacu” Gudzikowski” poruszy trudne tematy w taki sposób, aby były zrozumiałe dla młodych ludzi. Tym razem o swojej relacji z Bogiem opowie młody, utalentowany raper tworzący pod pseudonimem “Po prostu Filip”. Po raz kolejny wystąpi również malarka i artystka Aleksandra Kisiel.

Lekcja pokazuje uczestnikom czym jest Pismo Święte, ukazuje jego zakorzenione w historii świata i dowody na autentyczność.
 Przedstawia odkrycia archeologiczne potwierdzające niezmienność tekstu Biblii i uczy uczestników jak korzystać z “Księgi Ksiąg”.

Zapraszamy do obejrzenia trailera odcinka w linku poniżej oraz całej lekcji na naszej platformie.

Lekcja w całości, wraz z materiałami dydaktycznymi jest dostępna za darmo na naszej platformie (link: www.katechezadwazero.pl). Jeżeli jeszcze nie zarejestrowaliście się Państwo przy okazji poprzednich odsłon programu, zachęcamy do założenia konta na nasze platformie..

Życzymy owocnej pracy oraz wytrwałości w codziennej służbie na rzecz młodzieży oraz dziękujemy za trwanie w naszej społeczności.

Serdeczne pozdrowienia,

Fundacja “Wypłyń na Głębię”