Fundacja "Wypłyń na Głębię"

Premiera trzeciego odcinka “Katechezy 2.0” – przypowieść o talentach.

Zgodnie z zapowiedziami prezentujemy trzeci odcinek “Katechezy 2.0” (dostępny od dziś na naszej platformie http://www.katechezadwazero.pl). Jest to pierwsza odsłona naszego programu po przerwie wakacyjnej – mamy nadzieję, że nasze materiały pomogą duchownym, katechetom i rodzicom prowadzić naukę katechezy w tej nowej, nietypowej rzeczywistości szkolnej.

Tematem przewodnim trzeciej odsłony “Katechezy 2.0” jest przypowieść o talentach. Gośćmi odcinka są Aleksandra Kisiel oraz Szymon Reich, młodzi ludzi którzy poprzez swoje talenty i pasje świadczą o Bogu i Jego Hojności wobec każdego z nas. Zachęcamy do obejrzenia zapowiedzi umieszczonej na naszym kanale Youtube:

Lekcja w całości, wraz z materiałami dydaktycznymi jest dostępna za darmo na naszej platformie (link: www.katechezadwazero.pl). Jeżeli jeszcze nie zarejestrowaliście się Państwo przy okazji poprzednich odsłon programu, zachęcamy do założenia konta na nasze platformie..

Życzymy owocnej pracy oraz wytrwałości w codziennej służbie na rzecz młodzieży oraz dziękujemy za trwanie w naszej społeczności.

Serdeczne pozdrowienia,

Fundacja “Wypłyń na Głębię”