Fundacja "Wypłyń na Głębię"

Znamy datę premiery pierwszej odsłony “Katechezy 2.0”

Po wielomiesięcznych przygotowaniach do projektu “Katecheza 2.0” i przy trudnych okolicznościach których teraz wszyscy doświadczamy, postanowiliśmy przyspieszyć nasze działania i oficjalnie chcieliśmy podać datę premiery projektu

Premiera pierwszego odcinka odbędzie się 13 maja (w rocznicę pierwszego Objawienia Fatimskiego). Będzie miała charakter domowy – katecheci, wychowawcy, księża oraz uczniowie wspólnie – online – rozpoczną lekcję “Katechezy 2.0”. 

Nasza inicjatywa jest odpowiedzią nie tylko na postępujący proces laicyzacji wśród młodzieży, ale także na trudne warunki codziennego funkcjonowania których obecnie każdy z nas doświadcza. Więcej o projekcie dowiedzą się Państwo na stronie htttp://www.katechezadwazero.pl

Przypominamy, że tworzone przez nas treści są darmowe i będą dostępne na naszej specjalnie przygotowanej platformie (niezależnej od wielkich koncernów mediów internetowych typu Youtube czy Facebook).

Jesteśmy na ostatniej prostej!

Korzystając z okazji życzę Wiary i Zaufania, że Pan Bóg wyprowadzi większe DOBRO z bieżącej sytuacji której wszyscy doświadczamy.

Z góry dziękujemy za każdą formę wsparcia.